Najnovšie články

KOLEKCIA JESEŇ 🍁/ ZIMA ❄️

Hoci sa pomaly skracujú dni a slniečka ubúda, jeseň a zima sú ročné obdobia, kedy je vonku najkrajšie – stromy sa ošatia do farieb červenej, žltej a oranžovej, aby ich mohol jemný vietor rozfúkať po okolí a potešiť oči fascinovaných divákov. 🍂


Oživte svoj šatník hravými kúskami z novej kolekcie JESEŇ / ZIMA 2020 a potešte sa nielen potrebnými vecami ako polstrovaná bunda, ale myslite aj na hrejivé doplnky 🧤, ktoré dokonale doplnia zimný look.


Pre dámy máme trendy tričká, pulovre, nohavice, košeľové šaty, naša ponuka zahŕňa aj opasky a univerzálne kabelky. Najmä v zime nájdu využitie teplučké pletené čelenky a pestrofarebné šály 🧣, ktoré budú perfektne kontrastovať s nezabudnuteľnou klasikou akou sú úpletové šaty alebo jednoduché nadčasové sukne.


Na svoje si prídu aj páni, pre ktorých sme pripravili jesenné a zimné bundy a kabáty 🧥, originálne tričká a určite potešia aj praktické a pohodlné sety boxeriek, kde nájdete boxerky rovno 3x.


Samozrejme, netreba zabúdať ani na najmenších – detské pančuchové nohavice, svetríky, mikiny, kabáty, bundy a tričká s dlhým rukávom skvelo pripravia Vaše ratolesti na chladné počasie.
Pokiaľ by ste stále váhali, čo darovať priateľom a rodine na Vianoce, odporúčame unikátne ponožky Dedoles, pretože ponožiek 🧦 nie je nikdy dosť 😊


Využite teraz skvelú akciu na DOPLNKY a získajte 3 za cenu 2!


Urobte radosť sebe a svojim blízkym ešte dnes niektorým z kúskov značiek Top Secret, Broadway NYC, Haily’s & Zabaione, 5.10.15.kids, Mayoral alebo Dedoles. POZOR: Zásoby sa rýchlo míňajú!

Back to list

Pridaj komentár