Pravidlá akcie „Každý 10. nákup zadarmo“

Akcia „Každý 10 nákup zadarmo“, je akciou kedy poverený zástupca spoločnosti Fancy’s by Elisabeth Welter, s.r.o., so sídlom: Nevädzová 6, Bratislava 821 01, IČO: 36 700 690, určí každú desiatu vybavenú a zaplatenú objednávku vytvorenú na eshope www.fancys.sk, ako výhernú.

Osoba, ktorej Objednávka je výherná, získava späť hodnotu svojej Objednávky na eshope www.fancys.sk vo forme zľavového kódu/poukážky. Hodnota poukážky/zľavového kódu bude rovnaká ako hodnota nákupu z výhernej Objednávky.

Informáciu o tom, či je Vaša Objednávka výherná, obdržíte po doručení Objednávky prostredníctvom emailu shop@fancys.sk, v ktorom nájdete všetky informácie pre uplatnenie Poukážky/zľavového kódu, ktorú si bude možné následne uplatniť na ďalšiu novú objednávku na eshope www.fancys.sk.

Akcia nie je limitovaná na počet výherných Objednávok a rozdaných kupónov, koniec akcie je 28.2.2022 vrátane. Každá 10. Objednávka vytvorená v tomto období, ktorá nepresiahne celkovú hodnotu 500 Eur je automaticky výherná po splnení podmienok akcie.

Do akcie sú automaticky zapojené všetky objednávky prijaté od dátumu 2.2.2022.

Podmienky akcie „Každý 10. nákup zadarmo“

Podmienkou pre zapojenie sa do akcie je vytvorenie objednávky na stránke www.fancys.sk s platnými kontaktnými údajmi a jej úspešné doručenie Zákazníkovi. Takáto objednávka je zaradená do akcie podľa poradia, v akom bola prijatá. Objednávky bez platných kontaktných údajov, ktoré nieje možné z akýchkoľvek dôvodov spracovať a vybaviť, nebudú do akcie zahrnuté.

Výhercovia získajú od spoločnosti Fancy’s by Elisabeth Welter, s.r.o. prostredníctvom emailu shop@fancys.sk, Darčekový poukaz / Zľavový kód v hodnote uskutočnenej výhernej Objednávky, ktorý je možné využiť na nákup akéhokoľvek produktu alebo produktov, výhradne na stránkach www.fancys.sk.

POZOR! Pokiaľ Vám bude doručený email z iného ako shop@fancys.sk, takýto email nieje platný a Darčekový poukaz / Zľavový kód z takéhoto emailu nebude platný na našej stránke www.fancys.sk. Prosíme o pozornosť pri otváraní emailov, aby sme predišli prípadným nepríjemnostiam.

Darčekový poukaz / Zľavový kód :

  • nieje možné využiť spätne na už vybavenú a doručenú Objednávku,
  • nie je možné kombinovať s inými kódmi a akciami,
  • je možné využiť na jeden nákup, nieje možné ho deliť na viac Objednávok,
  • je možné využiť do 31.05.2022 vrátane. Po tomto dátume bude poukaz expirovaný a nebude ho možné ďalej využiť,
  • nie je možné zameniť za hotovosť, reklamovať,
  • je možné darovať inej osobe.

Akcia trvá od 2.2.2022 do 28.2.2022 vrátane.