V roku 2012 sa naša vízia pretavila do reality a vznikla “Fancy’s” – multibrandová predajňa so zameraním na voľnočasovú módu, spájajúca nedbalú eleganciu s jednoduchosťou a sviežimi nápadmi do jedinečných outfitov.

Už takmer 9 rokov obliekame dámy aj pánov do jemných, ale zároveň fresh kúskov z dielní značiek Top Secret, Browadway NYC, Haily’s, Zabaione. Pretože nezabúdame ani na najmenších, sortiment značiek Mayoral a 5.10.15.kids tvorí veľkú časť našej ponuky oblečenia pre deti. Nájdete u nás nielen pohodlné tričká s potlačou alebo nápaditými aplikáciami, ale tiež súpravy / sety, trendy tepláky, džínsy a nohavice na každodenné nosenie. Oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, veľmi obľúbené sú produkty z organickej bavlny. Rodičia určite ocenia sekciu pre bábätká (body, šaty, mikiny, tepláky, bundy a rôzne milé doplnky) a krásne modely pre chlapcov a dievčatká. Všetky produkty z nášho portfólia značiek sú precízne vyberané a vyrábané podľa prísnych noriem kvality a štandardov.

Ale prečo vlastne “Fancy’s“?


Názov nebol vybratý náhodne, slovíčko “fancy” v angličtine znamená “šmrncovný, jedinečný” . Keď sa pozrieme detailnejšie na pôvod samotného slova, dostaneme sa do polovice 15.storočia – ide pravdepodne o transformáciu slova „fantázia” (z angl. „fantasy“) a pojem „fancy“ znamenal imagináciu/artistické uchopenie niečoho abstraktného. “Fancy” je dnes používané vo význame “urobiť na niekoho dojem”. A presne to je našim cieľom – vyzdvihnúť jedinečnosť nositeľa a podčiarknuť jeho alebo jej zmysel pre estetično. Snažíme sa vyberať kolekcie tak, aby boli jednotlivé kúsky pohodlné, štýlové a zároveň jednoducho kombinovateľné s ďalšími modelmi vo Vašom šatníku. Každý outfit je neopakovateľný, je „fancy“ – rovnako ako ste Vy, keď nosíte produkty od nás ☺ .

Spokojnosť zákazníkov je pre tím Fancy’s prvoradá a keďže nám na Vás veľmi záleží, náš zákaznícky servis sa vždy snaží vyjsť v ústrety Vašim potrebám a požiadavkám. Pravidelne u nás nájdete rôzne zaujímavé produktové akcie a zľavy, aby ste si nákupy užili ešte viac. Ak chcete byť vždy informovaný o novinkách zo sveta módy, praktických tipoch a najnovších akciách, pripojte sa k našej komunite na Facebooku / Instagrame, pre fanúšikov pripravujeme mnoho súťaží o zaujímavé ceny. A to všetko a ešte oveľa viac nájdete v našej kamennej predajni – radi Vás privítame v krásnych veľkých priestoroch OC Retro Bratislava, kde má každá značka svoje miesto.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a sľubujeme, že spravíme všetko preto, aby ste boli s nákupom nadmieru spokojní. Veď len vďaka Vám sme stále tu! Budeme radi, ak budete svoje prípadné otázky/pripomienky/sťažnosti smerovať na email info@fancys.sk alebo priamo na facebookovú stránku Fancy’s (messenger chat okno nájdete aj v pravom dolnom rohu tejto stránky).


Vás tím Fancy‘s